IngaBerga ir atvasinājums no mana vārda un uzvārda - Inga Romberga.

Interjera dizaina sfērā Latvijā darbojos jau vairak par 10 gadiem. Esmu ieguvusi atbilstošu izglītību un praksi dažādos ar interjera dizainu saistītos uzņēmumos.

Papildus apguvusi grafisko dizainu, fotogrāfiju un strādājusi kā mēbeļu projektētāja. Vadījusi A. Bisenieka arhitektu biroju un mācījusies pie A. Plokštas daiļkrāsošanu.

Ko mūsu pieredze un prasmes nozīmē Jums?

Naudu - zinām, kur meklēt vajadzīgās lietas par vislabākajām cenām. Kur sameklēt dizaina "Pērles" par saprātīgām cenām. 

Zinām, kurā salonā ir vislabākās cenas vai aktuālas akcijas. 

Pieredze ļauj izvairīties no neplānotiem izdevumiem, tajā skaitā no pieļauto kļūdu labošanas, kas bieži maksā vislielāko naudu, jo tiek patērēts arī laiks.

Nervus - problēmu risināšana pārbūves un labiekārtošanas darbos ir mūsu darbs. Zinām kā runāt ar celtniekiem, kā "paskaidrot", kas ir jādara un bieži vien arī "kā, to darīt".

 Jūs varat ietaupīt:

Laiku - mūsu un mūsu līdzšinējo klientu pieredze ļauj konsultēt vispiemērotāko materiālu izvēlē. 
Profesionālās darbības laikā esmam ieguvuši uzticamus darījumu partnerus, savu profesiju speciālistus, kuru konsultācijas nepieciešamības gadījumā noorganizēju saviem klientiem.

Esam pieredzējušas projektu vadībā - ja klientam nav laika vai intereses sekot visām projekta norisēm (piegādēm, pasūtījuma termiņiem utt.) pēc savstarpējas vienošanās to uzņemamies mēs.

Silvija Raga - interjera dizainere ar pieredzi privāto un sabiedrisko interjeru projektēšanā un realizācijā Latvijā un ārvalstīs.

“Vide ir tas, kas mūs padara par tādiem, kādi esam. Tādēļ, manuprāt, ir ļoti svarīgi, lai katrs 

savā namā - vai tā būtu villa vai namiņš meža vidū, vai dzīvoklis daudzstāvu māju rajonā -  justos laimīgs un vienmēr “uzlādēts” jaunam startam.“

      “Interjera dizaineris pēc būtības ir vidutājs starp pasūtītāja vēlmēm, vajadzībām un iespējām. Ne vienmēr tas ir viegli, taču kompromisu atrod vienmēr. Tādēļ man ir liels gandarījums, ja ar savām zināšanām un pieredzi padaru vidi estētisku, funkcionālu un harmonisku.”

 

 

Berta.me